Korupcijos prevencija

VšĮ „Plačiajuostis internetas“, siekdama užtikrinti savo veiklos skaidrumą ir viešumą vykdo korupcijos prevenciją ir nuosekliai įgyvendina jos tikslus. Korupcijos prevencijos tikslas – užkirsti kelią korupcijai atsirasti ir plėtotis VšĮ „Plačiajuostis internetas“ veikloje, pašalinant veiksmų, procedūrų, kitų sričių spragas, dėl kurių gali atsirasti sąlygos korupcijai.

VšĮ „Plačiajuostis internetas“, vykdydama korupcijos prevencijos veiklą, prašo visuomenės pagalbos. Prašome informaciją apie pažeidimus ir neteisėtus veiksmus pranešti elektroniniu paštu [email protected] arba pasitikėjimo telefonu (8 5) 243 0882 arba tai galite padaryti čia. Anonimiškumą garantuojame.
 
Pranešdami informaciją apie galimą pažeidimą, nurodykite kuo tikslesnę pažeidimo (veiksmo) vietą, pažeidimo (veiksmo) laiką bei turimą informaciją apie pažeidėją (vardas, pavardė). Taip pat trumpai apibūdinkite pažeidimo pobūdį. Būtų malonu, jeigu nurodytumėte savo kontaktinę informaciją ir ar galima su Jumis susisiekti.
 
Dėkojame už pateiktą informaciją.
 
Primename, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus numatyta baudžiamoji atsakomybė.
 

Viešojoje įstaigoje „Plačiajuostis internetas“ 2021 m., 2022 m., 2023 m. korupcinio pobūdžio teisės pažeidimų nustatyta nebuvo.

Atnaujinimo data: 2024-01-29